Meist

Oleme uhked, et oleme üks parimaid transpordiettevõtteid, kes on spetsialiseerunud busside rentimisele personaliveoks, ärireisideks, transfeeride ja kohandatud transpordilahendusteks.

Meie eelised

Tellides bussi Vilandert OÜ-st, saate partneri, kes on pühendunud Teie ettevõtte reiside ja transpordilahenduste võimalikult sujuvaks ja nauditavaks muutmisele. Toome mõned põhjused, miks kliendid meid usaldavad:

Kogemus

Peaaegu kolm aastakümmet transpordivaldkonnas annab meile võrreldamatu kogemuse, tagades, et Teie teekond on turvalistes ja võimekates kätes.

Kvaliteetne teenus

Meie vankumatu pühendumus kõrgetasemelise teeninduse pakkumisele tähendab, et saate rahulikult maha istuda, lõõgastuda ja nautida muretult oma reisi.

Kohandatud lahendused

Me ei usu sellesse, et üks lahendus sobib kõigile. Meie kohandatud transpordilahendused on loodud vastavalt Teie konkreetsetele vajadustele, muutes iga reisi ainulaadseks.

Ohutus

Ohutus on meie prioriteet. Meie professionaalsed juhid, hästi hooldatud sõidukid ja kõikide ohutusstandardite järgimine tagavad turvalise ja mugava reisi.

Täpsus

Mõistame õigel ajal kohaloleku tähtsust. Tagame, et Teie ja Teie meeskond jõuate sihtkohta iga kord vastavalt graafikule.

Klienditugi

Meie tugitiim aitab Teid kõigi päringute või viimase hetke muudatuste korral, tagades meelerahu kogu Teie reisi vältel.

Võtke ühendust

Olenemata sellest, kas vajate bussi ettevõtte väljasõiduks, transfeeriks, tööliste veoks, õpilaste veoks või muudeks kohandatud transpordivajadusteks, Vilandert OÜ on valmis Teid teenindama. Kogege reisimise erinevust ettevõttega, kes Teie reisist tõeliselt hoolib. Võtke meiega ühendust juba täna, et arutada oma transpordivajadusi ja kogeda hoolivat teenindust, mis meid selles valdkonnas teistest eristab. Teie rahulolu on meie jaoks ülim prioriteet ja oleme Teie usaldusväärne bussirendipartner.

Pöörduge meie poole ja nautige reisi!

Tellige buss

Edastage info oma bussisoovi kohta alloleva tellimisvormi kaudu ja me võtame Teiega õige pea ühendust.

Kuidas me teiega ühendust saame?